שווארמה שמעוני נס ציונה

תפריט, שעות פתיחה וביקרות על השווארמה הכי טעימה בשפלה

שווארמה שמעוני נס ציונה
צילום: מושי אדלר, אוכל רחוב

כתובת: החרש 1, נס ציונה

כשר

אז שווארמה שמעוני שבגבול הערים נס ציונה ורחובות זו שווארמה מצוינת שבעבר הייתי נוהג לפקוד אחת לשבוע בדרכי חזרה מהעבודה שבפארק המדע הסמוך.

בשונה מהפעמים האחרונות בהם ביקרתי בשווארמה שמעוני הימים הם ימי קורונה והמגבלות שהביא איתו הנגיף הסיני המזורגג לא פוסחות גם על מקומות כמו שווארמה שמעוני.

אחד הדברים שהכי בלטו לי לעיין זה ההקפדה על שמירת ההנחיות במקום: החל מעמדת החיטוי ושטיפת הידיים החדשה שהוקמה בכניסה וכלה בהקפדה על ההושבה המרוחקת עליה מקפידים עובדי המקום ושיא השיאים: פס הסלטים של המקום שבימים כתיקונם מכיל למעלה מ 20 סוגי סלטים והיום הוא ריק מתוספות – זה לא כל נעים לראות פס סלטים סגור.

אל דאגה החברה משמעוני דאגו להכל והכינו מארזים אישיים של הסלטים המובחרים אותם ניתן לקבל מעובדי המקום, בין היתר: סלט כרוב לבן חמוץ, סלט ירקות, טחינה וצ'יפס כמובן.

גם אם התור ניראה לכם ארוך – אל תחששו, החברה פה מתקתקים עבודה "בקצב הדבקה". לא משנה כמה התור ארוך לא תחכו יותר מ 3 דקות – סרט נע כבר אמרתי?

אז ככה, יש לכם אפשרות לבחור בין שווארמה פרגית ושווארמה עוף ויש את האפשרות שאני מעדיף והיא האפשרות לבחור שלא לבחור ולבקש מנה מיקס שמורכבת מ 2 סוגי הבשרים – גם פרגית וגם עוף! את הפיתות שמחבקות את בשר השווארמה (כן כן הם לגמרי מחבקות – תטעמו, תבינו!) דואגים לאפות במקום ולשמור עד הרגע האחרון בתנור ( טוסטר אובן) 2 פעולות שמבטיחות: פיתות טריות ומושלמות.

אז אחרי שעברנו את כל השלבים בפס הנע של שמעוני הגיע הרגע המיוחל והביס הראשון עושה דרכו אל מנת השווארמה בפיתה. אין ספק שמדובר בשווארמה ברמה גבוהה. כל הפרודוקטים במנה מדויקים, טריים והבשר מתובל בטוב טעם.

למעשה הכל מושלם בשווארמה שמעוני מלבד דבר אחד – יש מקום לפרגן קצת יותר בכמות הבשר! המנה שקיבלתי הייתה עם מעט מאוד בשר. בחייאת דינק: אתם יחידי סגולה באיכות הבשר שאתם מצליחים לה להוציא, ממש ממתק של שווארמה. אבל בשונה ממתק כשבן אדם בא לאכול שווארמה הוא בא במטרה לשבוע, מנה עם שווארמה בכמות בשר כזאת לא תשביע כל אחד.

יכול להיות שזו החוויה האישית שלנו ומדובר "בפאלטה" נקודתית של הסמוראי שהכין לנו את המנה ולא במגמה של המקום. דבר אחד בטוח – השווארמה טעימה בקטע קיצוני.

שווארמה שמעוני – תפריט

 • שווארמה בפיתה ₪36
 • שווארמה בלאפה / בבגט ₪45
 • שווארמה בצלחת ₪59
 • חצי מנה (פיתה) שווארמה ₪24
 • חמגשית שווארמה ₪55
 • שתייה גדולה ₪12
 • שתייה קטנה ₪9
 • בירה שחורה ₪10
 • פחית ₪8

🏍️ משלוחים – נכון לזמן כתיבת הביקורת המקום לא מקיים לצערנו משלוחים ולכן אם אתם רוצים ליהנות מכל הטוב הזה תצטרכו להגיע לאחד מהסניפים של שמעוני: נס ציונה (המקור), גדרה, או גן יבנה.

🥖 שימו לב – משום מה בשישי ובמוצ"ש אין מכירה של לאפות במקום.

שווארמה שמעוני – ציון סופי

 • טעם – שווארמה פרגית מדהימה ומתובלת בדיוק מטורף! הכי טעימה באזור השפלה ולדעתי בטופ 3 של השווארמות הכי טעימות בארץ – ציון 10
 • מחיר – 36 שקלים לשווארמה בפיתה זה לא הכי זול – ציון 7
 • שירות – מהיר, מקצועי – ציון 9
 • רמת ניקיון – שווארמה עם רמת ניקיון של בית מרקחת. אחד השווארמות היחידות בארץ שמעסיקות עובד ניקיון שעסוק אך ורק בשמירה על הניקיון השוטף של המקום – ציון 10

🅿️ חניה – ישנו חניון גדול  וללא עלות ממש בסמוך לשמעוני.

שעות פתיחה 

ימים ראשון – חמישי: 00:30 – 10:00

ימי שישי: 16:30 – 10:00

מוצ"ש: 00:30 – 19:00

קצת על מושי אדלר כל הכתבות
כבר 34 שנה שאני נושם, אוכל ומתאהב סדרתי באוכל רחוב.

3 Comments

 1. שוארמה לאפה עולה 52 שקל פיתה שוארמה 43 יקר מאד לא שווה את המחיר כמות הבשר ששמו לי קטנה הייתי בסניף גן יבנה בתחנת דלק דור אלון מאכזב ויקר

 2. וואי היה לא טעים ויבש. לקחתי איתי את הבנים שהם הטועמים הקולינריים שלי ואמרו , אמא בלעעעע

הוסף תגובה חדשה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם