קריספי פיצה נתניה

קריספי פיצה נתניה

כתובת : דרך רזיאל 3, נתניה

כשר

את הפיצרייה הבאה צוות המגזין מכיר טוב, ממש טוב. כילדים היה לנו מנהג קבוע – להיפגש כל מוצ”ש בקריספי פיצה שממוקמת ליד קניון השרון בנתניה. מעניין אם היא עדיין כזאת טעימה.

שותף קולינרי שותף לחיים

כשהחלטתי לבקר שוב בפיצה המיתולוגית לא היה לי ספק לשנייה מי חייב לבוא איתי לטעום קצת נוסטלגיה. הרמתי טלפון לצורי, חבר ילדות שהיה מקפיץ בצקים בקריספי פיצה בכל תקופת התיכון, והוא למעשה זה שחשף בפנינו את המקום הנפלא הזה.

מעשה אבות סימן לבנים

צורי שבעבר היה מכונה “צורי המקפיץ” בגלל אלפי עגולי הבצק שהיה מקפיץ בתקופה בה עבד בקריספי פיצה “זרק” רעיון נחמד לאוויר – אם אנחנו כבר הולכים לבקר בפיצת ילדות חובה לסגור מעגל ולבוא עם הילדים שלנו. לרוב אני מעדיף שאמא שלהם תיקח אותם לקניונים, פיצריות וכל אותם מקומות שילד יכול להביא לך את הקריזה, אבל אין מה לעשות יש פה מעגל ואנחנו צריכים לסגור אותו.

הזמן עצר מלכת – אנחנו נכנסים לקריספי פיצה חמושים ב-4 ילדים מנוזלים וקופצניים והווווופ בשנייה אנחנו מרגישים שחזרנו 10 שנים אחורה – המקום ניראה בול אותו דבר, כלום לא השתנה אפילו צוות העובדים בפיצרייה שקיבלו את צורי בכבוד של מלכים (בכל זאת הבן אדם הכין פה למעלה מ-4 שנים פיצות) נשאר כפי שהיה בימים עברו, עם שינויים כאלה.

קריספי פיצה, הדרך המהירה ביותר להשתיק ילדים

אחרי 10 דקות מורטות עצבים בהם הילדים החליטו שזה הזמן לשחק במשחק “מי שופך יותר קולה על השולחן” הגיע מגש הפיצה.
זה לא סתם פיצה זה היה פשוט מנת רטלין ענקית שמהרגע שנכנסה לפה של הילדים הם פשוט השתתקו, תכל’ס אני מבין אותם לגמרי כי איך אפשר לדבר שהפה שלך חווה מפגש טעמים כל כך מדוייק. עכשיו אני בטוח, כבר בתור ילד החוש הקולינרי שלי היה מפותח ולא סתם דאגתי לפקוד את הפיצרייה הזאת אחת לשבוע – היא פשוט מעולה.

קריספי פיצה נתניה – ציון סופי (1-10 כוכבים)

  • שרות – אם החבר’ה שעובדים בקריספי פיצה הצליחו לשרוד את סופת הטייפון שהילדים עשו בפיצרייה ועוד שירתו אותנו עם חיוך מגיע להם את כל השאפו שבעולם – 9 כוכבים.
  • אוירה – אווירה של פעם, בדיוק כמו שפיצרייה שכונתית צריכה להרגיש – 10 כוכבים.
  • טעם – כשבצק כל כך אוורירי ופריך פוגש רוטב פיצה מדויק עם גבינות איכותיות ומיקס של תוספות מעניינות אתה יכול להישען אחורה וליהנות מביס מושלם – 10 כוכבים.
  • מחיר – מגש פיצה ענקי ( מהגדולים שאינו) עם תוספות ב53 שקל  – 8 כוכבים.
  • חניה – במידה ולא תמצאו חניה על אחוב רזיאל יש בקרבת הפיצרייה את חניון היכל התרבות וחניון של שוק נתניה.

שעות פתיחה של פיצה קריספי

ראשון עד חמישי: 0:00 – 12:00

שבת: 0:00 – 20:00

קצת על מושי אדלר כל הכתבות
כבר 32 שנה שאני נושם, אוכל ומתאהב סדרתי במאכלי רחוב טעימים.

יש לך הזדמנות חד פעמית להיות הראשון שמגיב

הוסף תגובה חדשה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם