סנדוויץ' סוסו נתניה

סנדוויץ' סוסו
צילום: מושי אדלר, אוכל רחוב

כתובת: היהלום 1, נתניה (כניסה לשוק)

סנדוויץ' סוסו בשוק נתניה זה אחד מהמוסדות הקולינריים הוותיקים, טעימים, אותנטיים וצנועים בעיר וכבר המון זמן שלא יצא לי לפקוד את הדוכן הקטנטן הזה שממוקם בכניסה לשוק (ממש מול קצבית בוארון המיתולוגית) ו  – 10 מטר מפלאפל מוסא האגדי.

רגע אבל מה אוכלים בסנדוויץ' סוסו?

פה בא לידי ביטוי בגודל ובנדיבות המנה, אך לא במגוון המנות שבתפריט. בסננדוויץ' סוסו מתמחים במנה אחת ויחידה! אבל אימאל'ה ואבאל'ה איזה מנה! סנדוויץ' טוניסאי בבגט טרי או בפריקסה home made כמו שלא טעמתם בחיים שלכם.

העולם מתקדם וסוסו עוצר מלכת

פעם אחרונה שביקרתי במקום הייתה לפני מעל 10 שנים והדבר היחיד שנראה לי שהשתנה בסיטואציה זה הגיל שלי. סוסו כמו סוסו לא השתנה במילימטר! אותו דוכן, אותו תפריט, אותו תור "שמתוקתק" בשיא הזריזות ואותו טעם.

אז איך הסנדוויץ' הטוניסאי בסוסו

כהרגלי הלכתי על 'כל הקופה' והזמנתי סנדוויץ' טוניסאי בבגט שלם עם הכל (יש גם אופציה לחצי) והתיישבתי באחד מ 3 השולחנות היחידים במקום.

דרך אגב, אין לכם מה לחשוש מזה שבמקום יש רק 3 שולחנות, בסוסו בנתניה הקצב הרבה יותר מהיר: באים >, אוכלים > הולכים. בלי מריחה של הזמן ובלי חרטות. ולכן גם אם כשאתם עומדים בתור המקום מלא, אל דאגה! סביר להניח שברגע שתקבלו את הסנדוויץ' כבר מישהו מהיושבים יסיים את המנה שלו ויפנה את מקומו.

ולעניינו, הביס הראשון לא השאיר מקום לספקות: סנדוויץ' סוסו לא השתנה בטעמים והוא ללא ספק הסנדוויץ' טוניסאי הכי טוב בעיר ובין הטובים בארץ. כל הפרודוקטים טריים, המנה נדיבה בצורה יוצאת דופן והשילוב טעמים של הכל ביחד פשוט תענוג לחיך.

 התפריט של סנדוויץ סוסו

 • סנדוויץ' שלם ₪30

  סנדוויץ' טוניסאי בבגט שלם

 • חצי סנדוויץ' ₪17

  סנדוויץ טוניסאי סחצי בגט

 • פריקסה ₪17

  סנדוויץ' טוניסאי בפריקבה

 • שתייה אישית ₪8

סנדוויץ' סוסו בציונים

 • טעם – סנדוויץ' טוניסאי הכי טעים בנתניה ואולי גם הכי טעים בארץ! השמועה אומרת שבשוק רמלה גם יש סנדוויצ'ים טוניסאי מצוין, אבל מבחינתי זה הסנדוויצ'ים טוניסאי הכי טעים שיצא לי לאכול עד כה – ציון 10
 • מחיר – הכי Value For Money שיכול להיות! ב – 30 שקל תקבלו סנדוויץ' טוניסאי בבגט שלם שישמור על השובע שלכם לפחות 12 שעות. כמו כן גם המנה בחצי בגט (שעולה 17 שקל) לא קטנה בכלל – ציון 10
 • אווירה – אותנטית וחמה כמו שרק שוק נתניה יכול להיות. אני יכול להישבע שבזמן שאכלתי לפחות 3 עוברי אורח שאני לא מכיר איחלו לי בתיאבון. יש 2 אופציות: או שאכלתי את זה כמו חיית טרף ומהאי נעימות הם היו נחמדים, או שהאנשים בנתניה ובשוק בפרט הם אנשים ממש חמים (רמז – האופציה השנייה נכונה) – ציון 10

🅿️ חניה – אם יש לכם מזל אולי תוכלו למצוא חניה בכחול לבן באזוR שוק הפרחים שברחוב שער העמק. המלצה שלי אל תסתמכו על המזל וסעו לאחד מהחניונים בתשלום של השוק – ציון 7

שעות פתיחה של סנדוויץ' סוסו

 • ימים ראשון – חמישי: 16:30 – 6:00
 • ימי שישי: 14:00 – 6:00
קצת על מושי אדלר כל הכתבות
כבר 34 שנה שאני נושם, אוכל ומתאהב סדרתי באוכל רחוב.

1 Comment

 1. אין בכל הארץ סנדביץ כזה טעים ומשביע בעלי הבית נהדרים בשירות.
  תענוג של שנים רבות.
  ממליץ בחום כלקוח קבוע שנים רבות

הוסף תגובה חדשה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם