חומוס בהדונס – פארק המדע רחובות

חומוס בהדונס פאר המדע נסגר

עדכון – בינואר 2020 נסגר חומוס בהדונס ברחובות

כולנו תקווה שהוא ישוב לפעילות מלאה!

להלן סיקור על אחת מחוויות הניגוב האחרונות שלנו במקום!

* באזור ומחפשים לנגב חומוס? במרחק 100 מטרים נפתח חומוס בשר רחובות

שביזות יום א’ – יוצאים לדרך

יום ראשון, 9 וחצי בבוקר פארק המדע, ג’ונגל של עובדי הייטק, סטודנטים, משוחררים טריים מהצבא שנמצאים בדרכם לסמן עוד וי על יום בוא הם חוסכים עוד כמה שקלים למטרה המקודשת: “הטיול הגדול” אני מוצא את עצמי מנסה להשלים עם העובדה שהסופ”ש נגמר והיידה חוזרים לסיבוב נוסף של 6 ימים בגלגל ענק שנקרא “גלגל החיים”.

חומוס בהדונס בפארק המדע – טוב לשחרור התכווצויות בשריר החשק
כל הדמויות ברחוב הראשי של פארק המדע ברחובות סוחבת איתם “פציעה בשריר החשק” חלקם במצב קל – כאלה שכוס קפה במשרד והם נכנסים לתפקיד, חלקם במצב בינוני – עד הפסקת הצהריים הם בחזקת דג, לא מדברים איתם אז בטח שאי אפשר לצפות לתקשורת מהכיוון שלהם אפילו אם זה רק “בוקר טוב “. ויש את החלק השלישי כאלה ששווה להם לשקול רילוקיישן למקום בו יום ראשון הוא יום חופש.

לפעמים אני פצוע יותר ולפעמים פחות, אבל השבוע אני כלל לא פצוע, יש מצב שאני כבר מתרגש לקראת בואו של יום ראשון.
אחרי שבת של פינטוזים על צלחת חומוס בהדונס שממוקמת ממש מתחת לקום העבודה שלי (כל אחד ומה שמרגש אותו! אל תשפטו)

דייט אינטימי עם גרגרי חומוס מופלאים

עם זיכרונות מסופ”ש שקופצים לי לראש מדיי פעם ועם קרקורים בבטן אני עושה את דרכי לבהדונס, מי שבאמת מבין דבר או שנים ברגעים קטנים של אושר שיש לעולם הזה להציע יודע שלפתוח את היום עם חומוס טוב הכל טוב.

אני נכנס למקום לא עובר דקה ואני מבין שאומנם אנשי מדע ורוח מיישבים את פארק המדע אבל בחוכמת אוכל רחוב קולינרי הם טעונים מאוד בשיפור! אם בחומוסיה שנמצאת בלב ההמון אין צדיק אחד בסדום שפותח את היום עם ניגוב של חומוס מה שווה כל החוכמה הזאת. מרגיש לי כמו בר נטוש מאדם בליל שישי ברחוב רוטשליד בשיא עונת התיירות .

טוב אם רק החומוס גם יהיה טעים אז בכלל הרווחתי פה בגדול.

מהרגע הראשון ניתן להבחין שהפול פול עובר תהליך של בישול ארוך מאוד – כזה שגורם לו להמנס בפה תוך מאית השנייה ולהשאיר אפטר טייסט עמוק וטעים כמו שרק תבשיל בבישול ארוך יכול להשאיר.

מיץ לימון מוסיף המון!

לא פעם אני זוכה לתגובות מגוחכות מחומוסיות שאני מבקש מהם קערת מיץ לימון (תוספת קטנטנה ומומלצת שמשדרגת ומקלילה את טעמו הכבד של הפול), אבל הפעם זכיתי בקערה של מיץ לימון אכותי במיוחד.

אני לא יודע עם זה השום, העשבי תיבול או המרקם הייחודי שעושים את המיץ לימון הזה לכל כך מיוחד אבל אין ספק שזה שדרוג היסטרי למנה.

היסטרי כל כך שגם אחרי שהתחננתי לבעל החומוסיה דקות ארוכות שיגלה לי את הסוד של המיץ לימון המדהים הזה זכיתי לדממת אלחוט שלא מותירה אפילו רמז דק.

חומוס בהדונס בפארק המדע – כל הפרטים שחשוב לדעת

  • מחיר – 25 שקל למנה מפנקת של חומוס פול – מחיר הוגן לכל הדעות.
  • כתובת: דרך מאיר וייסגל 2 רחובות
  • טלפון: 086640244
  • שעות פעילות: נסגר
  • שרות – צמד החברים שמתפעל את החומוסיה העניק לנו יחס ושרות כיד המלך

קצת על מושי אדלר כל הכתבות
כבר 32 שנה שאני נושם, אוכל ומתאהב סדרתי באוכל רחוב.

אז מה דעתך?

הוסף תגובה חדשה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם