פלאפל תדמור תל אביב

פלאפל תדמור תל אביב

כתובת – סלמה 98, תל אביב

תור שלא נגמר ברחוב סלמה

"מדינת דרום ת"א" מכילה את שכבות האוכלוסייה צברים וישראלים ממעמד הסוציו אקונומי הנמוך והמוזנח ביותר . אבל לא הכל שחור, דרום ת"א התברכה בשפע קולינרי עשיר ומעניין מכל הסוגים והצבעים . החלטנו להתחיל לטעום את האזור שמכיל הרבה מהגרים זרים במנה הכי ציונית שיש – פלאפל !

אייקונים של אוכל רחוב

"בטוח שלא היינו צריכים להביא איתנו דרכון?" – בפוקס לא אופייני מצאנו חנייה ממש בקרבת הפלאפליה , ומהרגע שיצאנו מהאוטו קלטנו שהגענו לאזור קצת שונה , מהגרים מכל הסוגים ארצות והצבעים בשילוב עם מקומיים ובעלי מלאכה מהאזור משתלבים זה בזה ויוצרים מיקרוקוסמוס חברתי צבעוני במיוחד .

התור בשפיים יותר קצר – אנחנו מגיעים לפלאפל תדמור ומסתרך לפנינו תור ארוך ומסודר של כ 30  "מורעבים" שמשתוקקים כבר לנגוס בכדור פלאפל.
מצד אחד זה שיש תור כזה ארוך זה מעיד על פלאפל איכותי ומצד שני אם לא אכניס משהו לבטן בדקות הקרובות המצב עלול להסלים.

פשוט פשוט פשוט – בשעה טובה ומוצלחת הגענו לדלפק . המנה קומפלט של תדמור מכילה חומוס סלט כרוב , סלט ירקות וכדורי פלאפל כמובן -se too . מנת פלאפל בסיסית ופשוטה להפליא  .

רצים על הפס סלטים – איך שלקחנו את המנות פלאפל החמות קלטנו שיש כמה מקומות ישיבה בחוץ אבל האקשן האמיתי היה ליד בר הסלטים שסאן מתנועה של סועדים בעמידה , אפשר לשבת, אבל תאכלס  ניראה שהחברה שאוכלים בעמידה (תוך כדי נשנוש חמוצים סלטים וטחינה ) יודעים מה הם עושים .חוכמת ההמונים חבקי אותנו בזרועות פתוחות .

פלאפל תדמור דרום תל אביב

כדור פלאפל אטומי – אנחנו מתחילים לכרסם את המנה ואי אפשר להתעלם מהטעם החזק והעמוק של הכדור פלאפל , אנחנו מנסים לשים אצבע על התבלין הדומיננטי "שמככב" בכדור פלאפל המדהים הזה , ללא הצלחה . ככל שהתקדמנו בשלבי המנה הרגשנו יותר ויותר בנוח להוסיף כל פעם סלט מהפס המהיר , המלצה שלנו לכו על הסלט חציל ועגבניות חריפות – זה פשוט ממכר.

פלאפל תדמור - ציון סופי

  • שרות – על אף התור הארוך , פשטות המנה והמקצוענות של החבר'ה שעובדים שם יוצרים "תקתוק" של הכנת מנות בקצב מרשים – 6 דקות והיינו עם מנה ביד – ציון 7
    אווירה – פלאפל תדמור מרגיש כמו תחנת תדלוק של מזון חם וטעים , כולם עומדים מכרסמים מהסלטים תוך כדי אכלת הפיתות בעמידה ויוצאים אחרי 5 דק – ציון 10
  • מחיר – מה ב 11 שקל זה ללא ספק מחיר שווה לכל כיס – ציון 10
  • טעם – כדור הפלאפל של תדמור טעים בצורה קיצונית אודות לתבלין שאותו אנחנו עדיין מנסים לפענח , בנוסף אל תוותרו על "ריצה" על הבר סלטים , יש שם כמה משובחים מאוד ציון 10
  • חניה – אם יש לכם אשרות להגיע בתחבורה ציבורית – עדיף! אם לא נסו את מזלכם בחניון הקטן שבבית ספר רוגוזין הנמצא במרחק של 200 מטר מהפלאפל – ציון 5
About מושי אדלר 25 Articles
כבר 32 שנה שאני נושם, אוכל ומתאהב סדרתי במאכלי רחוב טעימים.

יש לך הזדמנות חד פעמית להיות הראשון שמגיב

הוסף תגובה חדשה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם