פיצה ירושלמית כפר סבא

פיצה הירושלמית בכפר סבא

כתובת: אנגל 78 כפר סבא ( מתחם B סנטר)

טלפון: 09-779-752

שעות פתיחה: ראשון – חמישי 12:00-23:00 | יום שישי 12:00 -15:00 | יום שבת 19:00 -24:00

פיצה ירושלמית במשחק חוץ בכפר סבא

כשחבר'ה ירושלמים מחליטים לפתוח פיצרייה על בסיס מתכון עתיק יומין של הסבתא הכי מפורסמת בשכונת ותיקים בירושלים דווקא בכפר סבא הדבר הראשון שאנחנו עושים זה מרימים גבה והדבר השני זה מסובבים את המפתחות בסוויץ' ונותנים גז לכיוון העיר המנומנמת ביותר באזור השרון.

היו הייתה סבתא ירושלמית

הדבר הראשון והעיקרי שתפס לנו את האוזן על הפיצה ירושלמית הוא שהמתכון לבצק הפיצה היינו מתכון עתיק שמקורו בסבתא חביבה שהייתה נוהגת להאכיל את תושבי שכונת ותיקים שבעיר הקודש במשולשי פיצה המבוססים על בצק מיוחד במינו. השמועה אומרת שכשהריחות מאפיית הפיצות של הסבתא היו מתחילים לטייל ברחבי השכונה, כל התושבים היו מתייצבים מחוץ לאדן החלון שלה בשביל להתענג על משולש פיצה.

נגיעות של צבעים אותנטיים בעיר שכולה עשויה פלסטיק – אם נאמר את האמת אנחנו עד עכשיו מנסים ולא מצליחים להבין מה מביא חבר'ה ירושלמים לפתוח פיצרייה כ"כ אותנטית בעיר מודרנית ומנומנמת בו זמנית כמו כפר סבא. ואולי במחשבה שנייה אולי הגיע הזמן להכניס טיפה חיים לעיר שמלבד כמה גולים מלהיבים של שלמה שרף ושות' בשנות ה- 60 לא זכתה ביותר מדיי רגעים ששווה לזכור.

חבל שאין בושם בריח של פיצה ירושלמית

הדבר הבולט ביותר כשנכנסים לפיצרייה זה גל ריח מדהים שפשוט גורם לך ללכת כמו זומבי אל עבר הדלפק ולהזמין בחירוף נפש מגש פיצה שיכול לקחת אחריות על הריחות המדהימים האלה שהפיצרייה מפיצה בכל מתחם ה – b בכפר סבא.

פיצה ירושלמית – דייר חדש בפקודת הסמים הקלים

כשהפה שלנו פגש מקרוב את בצק הפיצה הכל כך טעים הזה הרגשנו כמו בשכטה הראשונה מג'ויינט של קנאביס נפלא. שניהם נהדרים, שניהם מעוררי השראה ושניהם ממכרים (חשוב לנו להדגיש שצוות המגזין לא רואה במילה התמכרות איזה שהיא קונוטציה שלילית).
אחח יא מאמא אחחח יא סבתא איזה פיצה!

מגש פיצה ירושלמית בכפר סבא

פיצה ירושלמית (כפ"ס) – ציון סופי

  • שרות – הסבתא שאחראית על המתכון הסודי יכולה להתגאות בדור ההמשך שנותן שירות מכל הלב – ציון 10
  • אווירה – בלב ליבו של מרכז קניות שמכיל בעיקר נשים טרחניות שפסגת יומם היא התור למספרה, נמצא לו אי של שפיות ואותנטיות "פירנצה הקטנה" – ציון 9
  • טעם – בצק הפיצה כל כך טעים וכל כך ממכר שאנחנו לא יודעים איך לתאר אותו במילים אז פשוט סעו, תטעמו , תבינו – ציון 10
  • מחיר -פיצה L תעלה לכם 65 ₪ ו – XL 83 ₪ – כבר אכלנו בפיצות זולות יותר – ציון 7
  • חניה – ישנו חניון חינמי וגדול למתחם – ציון 10

About מושי אדלר 25 Articles
כבר 32 שנה שאני נושם, אוכל ומתאהב סדרתי במאכלי רחוב טעימים.

יש לך הזדמנות חד פעמית להיות הראשון שמגיב

הוסף תגובה חדשה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם