בוסי שכונת התקווה

בוסי שכונת התקווה - בשרים

חגגים יום הולדת אצל בוסי בשכונת התקווה

יש אנשים שאוהבים לחגוג את יום ההולדת שלהם במסיבות , אחרים אוהבים להזמין את המשפחה והחברים להרמת כוסית בבית. קובי חבר הצוות של המגזין מעדיף את היום הולדת שלו בעיקר עם הרבה בשר על האש ואלכוהול.

אייקונים של אוכל רחוב

שכונת התקווה שכונה קולינרית – מלבד היותה שכונה שמלאה בלועסי גת עובדים זרים , וקבוצת כדורגל אחת שאף אחד עדיין לא הבין איך היא זכתה בגביע המדינה אשתקד , שכונת התקווה- שכונה מלאה במסעדות ומאכלים משובחים .

חפלה תימנית – פעם אחרונה שביקרנו אצל בוסי עוד היינו רכוש צה"ל .
כמעט 10 שנים עברו ומלבד לשיפוץ קל ניראה כאילו הזמן עצר מלכת במסעדת בשרים הקסומה הזאת .
איך שאנחנו מתיישבים המלצרים מתחילים למלא את השולחן שלנו בסלטים מכל הסוגים ובכל הצבעים,פיתות, לאפות , מגש  צ'ייסרים של ערק נוחת לנו על השולחן מבלי שביקשנו אפילו ,כשברקע אפשר לשמוע את מחיאות הכפיים הקצביות של הסועדים לצלילי השירים של המלך – זוהר ארגוב.

סלטים מכל הסוגים אצל בוסי בשכונת התקווה

המשימה : לא לשבוע מהסלטים – חוק מספר אחד במסעדת בשרים שכזו זה לא "ליפול" על הסלטים שמוגשים בפתיחה , כדי שרחמנא ליצלן השובע יגיע לפני שהבשרים יוגשו .
תוכניות לחוד ומציאות לחוד – עוד פיתה עם טחינה בייתית , עוד כף של סלט גזר מרוקאי , סלט חצילים משובח, אם הבשר לא יגיע בקרוב אנחנו עומדים לשבוע מהסלטים הטעימים האלה.
שמישהו יאותת לבחור שאחראי על הגריל שיש פה שולחן במצוקה ושהם חייבים בשר ומהר !
כל המכתבים ששלחנו לעוזי חיטמן מימיי "חלום עליכם" לא עלו יפה , אבל הפעם כנראה שמישהו שמע אותנו למעלה ואנחנו רואים בזוית העין  פלטות בשרים מתקרבות אלינו במהירות  הפיתה הדקה עם סביח שנקרעת מעומס יתר של טחינה .

חגיגה של בשרים – פרגיות, קבבים , שקדי עגל, אנטריקוט, פילה אווז, ביצי הודו, כבד עוף וכל דבר קרינבורי שאתם יכולים להעלות על הדעת נחת בזה הרגע על שולחננו.
יש משהו מנצח בשילוב שבין בשרים אכותיים על האש , קשה לנו להשים את האצבע על המלצה לבשר ספציפי , הסטייק נמס לנו בפה, הקבב היה עשוי ומתובל בצורה מושלמת, ולגבי התח קצבים אנחנו מתנצלים  אבל אין לנו מילים שיוכלו להסביר את החגיגה שעברה לנו בפה כשנגסנו בבשר העסיסי הזה.
בקיצור – תזמינו מיקס של בשרים , הכל מעולה !

ולסיכום במספרים (1 כוכב גרוע - 10 כוכבים מעולה )

  • שרות – אצל בוסי דוגלים בגישת השפע ! מבחר על כך גדול של סלטים ובכמויות הכי נדיבות שנתקלנו מזה שנים  – 10 כוכבים 
  • אווירה – המיקום אותנטי שבלב השוק בשילוב של המוזיקה השמחה וצ'ייסרים של הערק שזרמו לכיווננו ללא הפסקה יצרו חוויה בלתי רגילה- 10 כוכבים
  • טעם – כשהבשר באיכות הכי גבוהה שיש ויודעים איך לטפל בו  ,כל ביס הוא חגיגה קולינרית – 10 כוכבים

מי שאוכל לבד מת לבד. שתפו ! לא חבל ?

                                                                    ↓

About מושי אדלר 23 Articles
כבר 32 שנה שאני נושם, אוכל ומתאהב סדרתי במאכלי רחוב טעימים.